Od 1995 roku podstawową produkcją Agropianu jest wykonywanie elementów wentylacji do obiektów inwentarskich oraz gospodarczych dla utrzymania odpowiedniego mikroklimatu.

oświetlenie

Dlaczego lampy LED to dobre rozwiązanie dla pomieszczeń gospodarczych?

Lampy LED cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w pomieszczeniach gospodarczych, co wynika z kilku ich cech oraz zalet. Jakich dokładnie? Serdecznie zachęcamy do lektury oraz poznania szczegółowych informacji w tym zakresie.

Skuteczne oświetlenie do funkcjonalnego pomieszczenia

Pomieszczenia gospodarcze pełnią na co dzień wiele ważnych funkcji i w ich przypadku ergonomia oraz wygoda korzystania są szczególnie istotne. Kluczowe jest w nich również oświetlenie, które ma obejmować swoim zasięgiem całą przestrzeń tak, aby użytkowanie było wygodne. Lampy LED doskonale się do tego sprawdzą, bowiem generują mocną strugę światła. Przekłada się to w sposób bezpośredni na użytkowanie pomieszczenia, które jest tym samym wygodniejsze oraz łatwiej wykonywać w nim różnego rodzaju wymagające prace.

Oświetlenie do zadań specjalnych

Zaletą oświetlenia LED jest także to, że często dedykowane jest ono stricte „do zadań specjalnych”. W przypadku oferowanych przez nas produktów cechują się one m.in. bardzo wysokim stopniem szczelności IP68. Dodatkowo są odporne na uderzenia IK10, zgodnie z normą europejską. Oznacza to, że nawet przy uderzeniu energii 20 J, nie dojdzie do ich zepsucia się i uszkodzenia.

Struga światła na wiele godzin

W pomieszczeniach gospodarczych chcemy też uniknąć ciągłego wymieniania oświetlenia. Na szczęście lampy LED mogą pracować przez naprawdę długi czas, nawet do 50 tys. godzin, co oznacza 2083 doby nieustannej pracy i to nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu wymiana jest naprawdę rzadka, co jest nie tylko dogodne, ale również ekologiczne. Również ten ostatni aspekt zdecydowanie trzeba mieć na uwadze, zwłaszcza w czasie coraz większego zanieczyszczenia środowiska.

Jak doskonale widać, lampy LED to wręcz idealne rozwiązanie do pomieszczeń gospodarczych, w których panują trudne i nieoptymalne warunki. Tego typu produkty posiadamy również w naszym asortymencie. Aby dowiedzieć się więcej, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Scroll to Top