Lampy led dla rolnictwa

Previous slide
Next slide

Dobre oświetlenie ma ogromne znaczenie dla stworzenia optymalnych warunków hodowlanych w produkcji drobiarskiej i jest istotnym czynnikiem w zarządzaniu chowem drobiu. Wprowadzenie nowoczesnego i wydajnego systemu oświetlenia korzystnie wpływa na poprawę wyniku finansowego hodowli.

Dzięki zastosowaniu lamp AS Led hodowca może poprawiać samopoczucie ptaków poprzez symulacje wschodów i zachodów słońca, czyli łagodnego rozpoczęcia i zakończenia dnia, tym samym zapewniając ptakom warunki maksymalnie zbliżone do naturalnych. Ponadto system zapewnia możliwość dowolnej regulacji natężenia światła, dzięki czemu można zapewnić optymalne warunki świetlne dostosowane do wieku ptaków.

Specjalistyczna lampa LED przeznaczona do oświetlenia obiektów gospodarczych,
w których wymagana jest bardzo wysoka szczelność oraz zwiększona
odporność chemiczna. Innowacyjne zastosowanie dwóch kolorów światła
(białe ciepłe 3000K oraz niebieskie) w jednej lampie
powoduje, że jest to idealna lampa do oświetlenia kurników.

  • Dwie barwy światła w jednej lampie (biała / niebieska)
  •  
  • Stopień szczelności IP68
  • Stopień ochrony przed uderzeniem IK10
  • Najwyższej jakości diody LED (OSRAM)
  • Trwałość źródła LED 50000h / 25°C
  • Możliwość regulacji natężenia oświetlenia od 0 do 100%
  • 100% Produkt Polski
Lampy LED do kurnika – dlaczego warto?

Wśród zwierząt hodowlany to właśnie ptactwo wykazuje największa wrażliwość na warunki świetlne panujące w budynku inwentarskim. Tym samym wszystkie zmiany w obrębie czasu ekspozycji lub natężenia będą się bezpośrednio przekładały na zmianę ruchliwości tych zwierząt. Jest to związane z działaniem gruczołów dokrewnych, które stymulują zachowanie ptaków, a są niezwykle wyczulone na intensywność światła. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie doświetlanie kurników, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ ma to ogromny wpływ na utrzymanie wydajności produkcji.

Dostępne u nas lampy LED do kurników zostały zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywać pełną funkcjonalność w warunkach zwiększonej ilości związków azotu w powietrzu. Dzięki temu charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz długim czasem eksploatacji.

Lampy LED do hodowli trzody chlewnej – co warto wiedzieć?

Podobnie jak w przypadku pozostałych zwierząt, tak również w przypadku trzody chlewnej odpowiednie oświetlenie jest niezwykle ważne. Pozwala ono zwierzętom na prawidłowy rozwój, a także zmniejsza ich poziom stresu. Ze względu na warunki panujące w chlewniach, niezwykle ważne jest, by stosować oświetlenie LED do pomieszczeń wilgotnych. Dzięki zastosowaniu specjalnych opraw izolacyjnych wilgoć nie przedostaje się do instalacji elektrycznej.

Oświetlenie LED dla rolników – znajdziesz u nas!
Scroll to Top