Wloty powietrza dla rolnictwa

Wloty powietrza

Agropian.com telefon: +48 602 603 688

Wloty powietrza pełnią niezwykle ważną funkcję w systemach wentylacyjnych. To właśnie przez nie dostarczane jest powietrze do instalacji. Ze względu na ich kluczową rolę muszą być odpowiednio zabezpieczone oraz stworzone z wytrzymałych materiałów.

Zaprojektowaliśmy wloty powietrza z tworzyw sztucznych, które charakteryzują się wysoką odpornością na działanie: promieniowania UV, czynników atmosferycznych, uszkodzeń mechanicznych i odkształcania. Co więcej, są one niezwykle lekkie, co sprawia, że ich montaż lub demontaż jest znacznie łatwiejszy.

Wloty powietrza z PU

Wloty powietrza wykonane są ze sztywnej pianki poliuretanowej z twardą i gładką powierzchnią. Nasze wyroby są produkowane z systemów surowcowych do formowania przy pomocy środków spieniających o zerowym potencjale niszczenia ozonu.

Wloty powietrza z PS

Wloty powietrza z polistyrenu z kołnierzem. Są lekkie, sztywne i wytrzymałe oraz odporne na promieniowanie UV. Wykonanie z polistyrenu zapewnia świetne warunki do utrzymania wlotu powietrza w czystości myjąc go myjką ciśnieniowej. Konstrukcja okna umożliwia wymianę powietrza tuż przy ścianie.

Scroll to Top